قوانین و ضوابط مدرس

Teacher-terms

در صورتی که قصد ارائه آموزش در فرازگر را دارید، قوانین و تعهداتی شامل شماست که در زیر بیان می‌شود. طبق مفاد این قراداد شما بیان می‌کنید، تضمین می‌دهید، و تعهد می‌دهید که:

مجوزها

 • شما بالای ۱۸ سال سن دارید، یا چنانچه ندارید، یک ولی قانونی یا والد شخص ثالث دارای سن قانونی باید با این شرایط و ضوابط و شرایط و ضوابط مدرسان موافقت کرده باشد و مسئولیت و تعهدات عملکرد شما و برآوردن آنها را بپذیرد.
 • در فرازگر محصولاتی تایید می شوند که خود شخص سازنده محصول باشد.
 • برای تمامی محتوایی که به فرازگر ارائه می‌دهید، شما مسئول هستید مالکیت یا مجوزها، حقوق، رضایتنامه‌ها، اجازه‌نامه‌ها و صلاحیت لازمه را داشته باشید که بتوانید مجوزهای مربوطه را به منظور بازتولید، توزیع، اجرای عمومی (از جمله به شیوه پخش دیجیتال صوتی)، نمایش عمومی، پخش عمومی، ترویج، بازاریابی، و همچنین استفاده و بهره‌گیری از هر بخش از محتوای ارائه شده را، به فرازگر اعطا کنید. و شما مسئول آن هستید که هیچ بخشی از محتوای ارائه شده، هیچگونه حق مالکیت معنوی از شخص ثالثی را زایل یا مخدوش یا غصب نکند.
 • شما معلومات، اعتبارنامه‌ها و تخصص لازم، شامل تحصیلات، تعلیمات، دانش، و مهارت‌های مربوطه را برای تدریس و ارائه خدمات مورد نظر از طریق فرازگر و محصولات آن را دارا هستید.

کارهایی که نمی توانید انجام دهید

 • هیچگونه محتوایی که مخالفت ضمنی یا علنی با نظام جمهوری اسلامی ایران و قوانین حاکم بر کشور داشته باشد منتشر نمی‌کنید.
 • هیچگونه محتوای نامناسب، آزارنده، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، نفرت‌آمیز، تبعیض‌آمیز، هرزه، نادرست، گمراه‌کننده، جعلی، بدنام‌کننده، هجوآمیز و افترا آمیز منتشر نمی‌کنید.
 • هیچگونه تبلیغ، محتوای ترویجی، هرزنامه، نامه‌های زنجیره‌ای، طرح هرمی، یا هر شکل دیگری از درخواست و وسوسه غیرمجاز و نامطلوب را در محتوا یا به کاربران در وبسایت عرضه نمی‌کنید.
 • شما از محصولات و محتوای وبسایت برای هیچ کسب ‌وکاری غیر از فراهم آوردن آموزش، تدریس، و خدمات آموزش درسی به دانشجویان استفاده نمی‌کنید.
 • شما وارد هیچگونه فعالیتی نمی‌شوید که باعث شود فرازگر وادار به کسب مجوز یا پرداخت هرگونه حق امتیاز به شخص ثالثی گردد، از جمله و برای مثال، پرداخت حق امتیاز استفاده از هر گونه اثر موسیقی یا صدای ضبط شده.
 • شما هیچ بخشی از محتوای فرازگر را کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، یا بازنشر نمی‌کنید.
 • به هیچ شکلی مانع یا مزاحم کار دیگر مدرسان در جهت ارائه، خدمات یا دوره‌هایشان نمی‌شوید.
 • اطلاعات همکاری و حساب کاربری خود را نگهداری می‌کنید، و از دقت و صحت تمامی اطلاعات آنها اطمینان کسب می‌کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی (ویدیویی، صوتی، واترمارک، لوگو، کپشن و زیرنویس)، دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد. اگر تبلیغات موردنظر پس از بارگذاری دوره در فرازگر محرز شود دوره تا زمان رفع مشکل، از دسترس عموم خارج خواهد شد.

پشتیبانی

 • چنانچه کاربری به دنبال خدمات شما بود، (برای مثال در قسمت نظرات یا تیکت سوالی از شما پرسید،) در طی مدت ۷۲ ساعت به آن پاسخ می‌دهید و کیفیت خدمات خود را در سطحی متناسب با استانداردهای صنعت خود یا به‌طور کلی خدمات آموزشی، حفظ می‌کنید.
 • شما به عنوان «مدرس»، می‌پذیرید که دانشجویان حق پس گرفتن وجه‌شان را طبق شرایط بخش عودت وجه (بخش “چ” ضوابط خریدار) دارند. نه مدرس و نه فرازگر هیچ دریافت، دستمزد، یا کمیسیونی بر روی هرگونه تراکنشی که برای آن عودت وجه تایید و اجرا می‌شود، ندارند. در شرایطی که پس از پرداخت سهم فروش به مدرس، دانشجویی درخواست عودت وجه خود برای یک دوره را نماید، فرازگر این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که یکی از این دو کار را انجام دهد:
  • (۱) مبلغ مورد نظر را از نوبت بعدی پرداخت به مدرس کسر کند
  • (۲) یا در صورتی که پرداخت آتی در پیش نباشد یا آنکه مبلغ احتمالی‌اش کمتر از وجه مورد نظر باشد، بازگرداندن وجه مورد نظر که دانشجویان برایش درخواست عودت داده‌اند را از مدرس طلب کند.

درصد همکاری در فروش و شرایط تسویه حساب در فرازگر

 • در صورتی که فروشنده‌ فقط محصولات خود را در فرازگر عرضه کند به ازای هر فروش محصول ۸۰٪ مبلغ فروش به وی تعلق می‌گیرد و ۲۰٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به فرازگر تعلق می‌گیرد.
 • در صورتی که فروشنده علاوه بر سایت فرازگر یا سایت شخصی خود، محصول یا محصولاتی را در سایر مارکت ها یا سایت ها نیز عرضه کند، 60% مبلغ فروش به وی تعلق می‌گیرد و 4۰٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به فرازگر تعلق می‌گیرد.
  • تبصره: در صورتی که فروشنده، عرضه محصول در سایر مارکت ها را اعلام نکند و پس از گذشت مدتی این امر برای مدیران فرازگر مشخص شود فرازگر حق دارد کلیه پرداخت های صورت گرفته به فروشنده را اصلاح کند و مابه التفاوت مبالغ واریزی بر مبنای سهم مشارکت 80% را از موجودی باقیمانده فروشنده کسر یا در صورت نداشتن موجودی کافی در حساب کاربری فروشنده، نسبت به دریافت مابه التفاوت به صورت نقدی و یا اعتباری اقدام کند و حق هرگونه اعتراض نسبت به این موضوع از فروشنده خاطی سلب می شود.
 • حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان 50.000 تومان است و تنها در روز سوم (3) اول هر ماه در صورت درخواست به حساب مشخص شده از طرف مدرس واریز خواهد شد. (برای مثال درآمد مدرس از تاریخ 1 تا 31 فروردین ماه در روز 3 اردیبهشت واریز خواهد شد و به همین ترتیب تا پایان سال)
  • تبصره: تنها موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است و مدرسان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و مدرسان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از مارکت بپردازند.
  • تبصره: در صورتی که مدرس قصد داشته باشد همکاری خود را با فرازگر خاتمه دهد می باید کلیه قوانین و شرایط مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کند و تسویه حساب نهایی با فروشنده تابع قوانین مربوطه خواهد بود.
  • تبصره: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل 3 روز پیش از روز تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام پرداخت ها (اعم از وجود مشکلات در واحد مالی یا مشکلات در سایت و ….) فرازگر این حق را دارد تا درخواست های برداشت تایید شده را با یک مرحله تاخیر اجرا نماید.
  • تبصره: واریز مبالغ ثبت شده در درخواست وجه فروشندگان صرفا به شماره شبای ثبت شده توسط مدرس انجام می گیرد و فروشندگان فقط در شرایطی می توانند درخواست وجه خود را ثبت کنند که قرارداد امضا شده را به همراه مدارک مورد نیاز اعم از کپی پشت و روی کارت ملی فرد امضا کننده قرارداد، شماره تلفن ثابت و همراه، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حساب به نام فرد امضاکننده قرارداد در اختیار فرازگر قرار داده و هویت ایشان در فرازگر به ثبت رسیده باشد.
  • تبصره: چنانچه در هر زمان فرازگر نتواند از روی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با فروشنده تماس بگیرد، مجاز است تایید هویت فروشنده را به وضعیت معلق درآورد که در این شرایط مدرس قادر به ثبت درخواست وجه نبوده و در صورت نیاز می باید کلیه مراحل تایید هویت اعم از امضای قرارداد و ارسال مدارک را مجددا طی و یا رفع نقص نماید.
  • مبلغ درخواستی مدرس در تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد و مطابق شرایط وضع شده فروشنده می تواند مبالغ بالای 100.000 تومان ثبت کند.
  • تبصره: ثبت دو یا چند درخواست وجه همزمان امکان پذیر نیست و تا پیش از واریز شدن هریک از درخواست های وجه مدرس، امکان ثبت درخواست وجه مجدد وجود ندارد.
  • مدرس با پذیرش این توافق نامه به فرازگر این اجازه را می دهد مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش محصولات، محصولات فروشندگان را با تخفیف تا سقف 40٪ در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.
  • تبصره: تخفیف ها به صورت کد تخفیف و یا سایر روش‌های تخفیفی روی قیمت اصلی محصول اعمال می گردد و محاسبه سهم فرازگر و سهم مدرس بر مبنای قیمت محصول پس از کسر مبلغ تخفیف انجام خواهد شد.
 • خدمات فرازگر به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن محصول، تبلیغ محصول در سایر سایت های مرتبط با فرازگر و یا معرفی محصول در سایر سایت ها ارائه نمی شود. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد سرویس‌های فرازگر که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و فرازگر هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی‌پردازد. فرازگر تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

قوانین خاتمه همکاری

 • درصورتی که مدرس تمایل به حذف دوره آموزشی از سامانه فرازگر را داشته باشد مشمول بندهای زیر می‌شود:
  • درخواست خود را به صورت کتبی در تیکت برای ما ارسال کند.
  • دوره یا دوره‌های آموزشی مورد نظر مدرس 60 روز بعد دریافت درخواست از سامانه فرازگر حذف خواهد شد. این مورد به دلیل حفظ اعتبار فرازگر در میان کاربرانش خواهد بود تا آموزش دیگری را جایگزین کند.
  • درآمد مدرس در طی این مدت همانند گذشته در پنل کاربری قابل مشاهده خواهد بود اما واریز آن در پایان روز 60 ام صورت خواهد گرفت.
 • مدرسان موظف به پشتیبانی از خریداران هستند و چنانچه در هر زمان تصمیم به قطع همکاری با فرازگر را بگیرند یا قصد عدم ارائه هریک از محصولات در فرازگر را داشته باشند می‌باید حداقل به مدت 2 ماه از آخرین فروش هریک از محصولات (در صورت دارا بودن خدمات پشتیبانی)، نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی از طریق سیستم تیکت پشتیبانی فرازگر اقدام نمایند و در حد مطلوب و مطابق با قوانین فرازگر (پاسخگویی جهت رفع مشکل در حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت تیکت خریدار) از خریداران قبلی محصول پشتیبانی کنند. چنانچه این پشتیبانی صورت نگیرد و به شاسیتگی و مطابق با قوانین فرازگر نباشد، حق شکایت از فروشنده برای فرازگر محفوظ است و فرازگر می تواند نسبت به بازپس گیری وجوه پرداختی به مدرس از طریق مراجع قضایی اقدام کند.
 • نجام هرگونه کارها و رفتارهای غیر حرفه ای توسط فروشندگان پس از قطع همکاری با فرازگر جرم تلقی شده و هرگونه فعالیتی که به نوعی موجب سلب اعتماد کاربران از فرازگر شود یا ایجاد هرگونه شایعه پراکنی و … جرم تلقی شده و فرازگر می تواند در صورت مشاهده هریک از این موارد (حتی موارد جزئی) از فروشنده و فرد خاطی شکایت کرده و ادعای خسارت نماید.
 • فرازگر هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت‌های دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی مدرسان از شرایط فروش نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای مدرسان و فرازگر خواهد بود.

توافقنامه فروش محصول در فرازگر تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه فرازگر و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فرازگر حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت فرازگر در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا فرازگر مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و مدرس می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت فرازگر کنترل نماید.

مدرس ضمن امضای تمام صفحات این قرارداد، موظف است همواره از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت فرازگر، تغییرات احتمالی و الحاقیه های آتی را رصد کرده و در صورت عدم موافقت با هریک از تغییرات توافقنامه (حداکثر تا ۲۴ ساعت) درخواست خود را مبنی بر قطع همکاری برای فرازگر ارسال کند و عدم انجام این کار پس از ۲۴ ساعت به منزله قبول کلیه مفاد و تغییرات است.